KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 7685523
nr 768 5523
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Tusch, Einar Nerman (1888-1983), signerad-46, 26x17
Utrop:
800 kr
Såld:
650 kr
måndag 30 juli 2012
kl 17:40:51
600 kr
400 kr
600 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman